Skip to content Skip to footer

Schneider 22 kW

Schneider 22 kW, 22 kWh kapasitesi, Mod 3 teknolojisi, Type 2 konnektörü, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.5-1.6 protokolü ve 400V 32A çıkış gücü ile elektrikli aracınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar. IP54 koruma ile dayanıklı ve kullanıcı dostudur. EVlink Smart Wallbox’ı tercih edin, hayata enerji katın!

Kategoriler: , Etiketler: Product ID: 23523

Açıklama

Schneider 22 kW

Elektrikli araçlar popülerlik kazandıkça, güvenilir ve verimli elektrikli araç şarj istasyonu altyapısı sağlamanın önemini biliyoruz. Schneider 22 kW ile ihtiyaçlarınıza uygun çok sayıda özellik ve avantajdan faydalanabilirsiniz, bu avantajlar ise:

Özellikleri

Schneider 22 kW, 22 kWh şarj kapasitesine sahip olup, farklı modellerde ve boyutlardaki elektrikli araçların hızlı şarjını güvenle sağlar. Uzun bekleme sürelerine elveda deyin, Schneider 22 kW ile verimli şarj imkanının tadını çıkarın.

Schneider 22 kW, elektrikli araç şarjı için uluslararası olarak kabul edilen Mod 3‘ü kullanır. Bu mod, güvenli ve optimize edilmiş güç iletimini sağlar ve sorunsuz bir şarj deneyimini garanti altına alır.

Schneider 22 kW, Type 2 konnektörüyle donatılmış olup, her tipten elektrikli araçla geniş bir uyumluluk sağlar. Bu çok yönlü konnektör, kolay ve sorunsuz bağlantı imkânı sunar, böylece her kullanıcı için şarj işlemi oldukça kolaylaşır.

Schneider 22 kW’da bir ekran bulunmasa bile, son kullanıcı düşünülerek hazırlanmış tasarımı, kullanım kolaylığı ve basit işlevselliği sislere sunmaktadır. Basit ve net talimatlar ile şarj işlemi sade ve kullanıcı gerçekleşmektedir.

Schneider 22 kW, tek bir konnektöre sahip olup, tek bir seferde bir aracın şarj olmasına imkân tanır.

400V 32A çıkış gücüyle Schneider 22 kW, güçlü bir şarj performansı sunar. Bu hızlı şarj performansı, sizi hızlı bir şekilde yola geri döndürür.

Schneider 22 kW, TCP/IP iletişimini kullanır ve mevcut ağlarla sorunsuz entegrasyon sağlar. Bu ileri iletişim teknolojisi güvenilir ve verimli veri alışverişini sağlarken, şarj deneyimini de güçlendirir.

Schneider 22 kW, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.5-1.6 üzerine inşa edilmiştir ve çeşitli şarj yönetim sistemleriyle uyumluluk sağlar. Endüstri standardı olan protokol, sorunsuz bir etkileşim sağlayarak şarj ağlarına kolay entegrasyonu mümkün kılar.

Schneider 22 kW, RFID ve/veya özel bir mobil uygulama dahil olmak üzere birden fazla yetkilendirme yöntemini destekler. Switch ya da akıllı telefon hangisini kullanmayı tercih ederseniz edin, Schneider 22 kW şarj oturumlarınız için esnek ve güvenli erişim kontrolü sunar. Ayrıca Schneider 22 kW’a herhangi bir kredi veya banka kartının temassız özelliğini tanımlayabilir, yetkisiz erişimlere istasyonunuzu kapatabilirsiniz.

Schneider 22 kW, CE sertifikalı olup, katı güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretilmiştir. Schneider 22 kW üzerinde herhangi bir aksaklık karşısında koruyucu önlem olarak acil stop düğmesi de bulunmaktadır.

Zorlu dış ortam koşullarında bile güvenilir çalışma sağlamak için tasarlanan Schneider 22 kW, IP54 sertifikasına sahiptir. Hava koşullarına dayanıklılık, her şartta güvenilir şarj istasyonu işletimi sağlar.

Schneider 22 kW, kendinden sabit 5 metre kablo özelliği ile gelip kullanımda esnek yapı sağlamaktadır.

evlink smart wallbox ile hayata enerji kat
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
image rtv 10 copyright
hemen deneyin

Schneider 22 kW İle Hayata Enerji Kat

BYS Charge olarak, Schneider 22 kW ile verimli şarj, sorunsuz entegrasyon ve kullanıcı dostu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

İlgilinizi Çekebilir

Birbirinden avantajlı ve kaliteli diğer ürünlerimize göz atın:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Schneider 22 kW” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünler
Çözümler
Teklif Al
Hizmetler
WhatsApp
WhatsApp ile Bize Ulaş
Merhaba! BYS Charge'a hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?