Skip to content Skip to footer

AbbTerra Ac 22

AbbTerra Ac 22, 22 kWh kapasitesi, Mod 3 teknolojisi, Type 2 konnektörü, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.5-1.6 protokolü ve 400V 32A çıkış gücü ile elektrikli aracınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar. IP54 koruma ile dayanıklı ve kullanıcı dostudur. AbbTerra Ac 22’yi tercih edin, hayata enerji katın!

Kategoriler: , Etiketler: Product ID: 23502

Açıklama

AbbTerra Ac 22

Elektrikli araçlar popülerlik kazandıkça, güvenilir ve verimli elektrikli araç şarj istasyonu altyapısı sağlamanın önemini biliyoruz. AbbTerra Ac 22 ile ihtiyaçlarınıza uygun çok sayıda özellik ve avantajdan faydalanabilirsiniz, bu avantajlar ise:

Özellikleri

AbbTerra Ac 22, 22 kWh şarj kapasitesine sahip olup, farklı modellerde ve boyutlardaki elektrikli araçların hızlı şarjını güvenle sağlar. Uzun bekleme sürelerine elveda deyin, AbbTerra Ac 22 ile verimli şarj imkanının tadını çıkarın.

AbbTerra Ac 22, elektrikli araç şarjı için uluslararası olarak kabul edilen Mod 3‘ü kullanır. Bu mod, güvenli ve optimize edilmiş güç iletimini sağlar ve sorunsuz bir şarj deneyimini garanti altına alır.

AbbTerra Ac 22, Type 2 konnektörüyle donatılmış olup, her tipten elektrikli araçla geniş bir uyumluluk sağlar. Bu çok yönlü konnektör, kolay ve sorunsuz bağlantı imkânı sunar, böylece her kullanıcı için şarj işlemi oldukça kolaylaşır.

AbbTerra AC 22’de bir ekran bulunmasa bile, son kullanıcı düşünülerek hazırlanmış tasarımı, kullanım kolaylığı ve basit işlevselliği sislere sunmaktadır. Basit ve net talimatlar ile şarj işlemi sade ve kullanıcı gerçekleşmektedir.

AbbTerra AC 22, tek bir konnektöre sahip olup, tek bir seferde bir aracın şarj olmasına imkân tanır.

400V 32A çıkış gücüyle AbbTerra AC 22, güçlü bir şarj performansı sunar. Bu hızlı şarj performansı, sizi hızlı bir şekilde yola geri döndürür.

AbbTerra AC 22, TCP/IP iletişimini kullanır ve mevcut ağlarla sorunsuz entegrasyon sağlar. Bu ileri iletişim teknolojisi güvenilir ve verimli veri alışverişini sağlarken, şarj deneyimini de güçlendirir.

AbbTerra AC 22, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.5-1.6 üzerine inşa edilmiştir ve çeşitli şarj yönetim sistemleriyle uyumluluk sağlar. Endüstri standardı olan protokol, sorunsuz bir etkileşim sağlayarak şarj ağlarına kolay entegrasyonu mümkün kılar.

AbbTerra AC 22, RFID ve/veya özel bir mobil uygulama dahil olmak üzere birden fazla yetkilendirme yöntemini destekler. Switch ya da akıllı telefon hangisini kullanmayı tercih ederseniz edin, AbbTerra AC 22 şarj oturumlarınız için esnek ve güvenli erişim kontrolü sunar. Ayrıca AbbTerra AC 22’a herhangi bir kredi veya banka kartının temassız özelliğini tanımlayabilir, yetkisiz erişimlere istasyonunuzu kapatabilirsiniz.

AbbTerra AC 22, CE sertifikalı olup, katı güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretilmiştir. AbbTerra AC 22 üzerinde herhangi bir aksaklık karşısında koruyucu önlem olarak acil stop düğmesi de bulunmaktadır.

Zorlu dış ortam koşullarında bile güvenilir çalışma sağlamak için tasarlanan AbbTerra AC 22, IP54 sertifikasına sahiptir. Hava koşullarına dayanıklılık, her şartta güvenilir şarj istasyonu işletimi sağlar.

AbbTerra AC 22, kendinden sabit 5 metre kablo özelliği ile gelip kullanımda esnek yapı sağlamaktadır.

abbterra ac 22 ile hayata enerji kat
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
image rtv 10 copyright
hemen deneyin

AbbTerra Ac 22 İle
Hayata Enerji Kat

BYS Charge olarak, AbbTerra AC 22 ile verimli şarj, sorunsuz entegrasyon ve kullanıcı dostu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

İlgilinizi Çekebilir

Birbirinden avantajlı ve kaliteli diğer ürünlerimize göz atın:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“AbbTerra Ac 22” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünler
Çözümler
Teklif Al
Hizmetler
WhatsApp
WhatsApp ile Bize Ulaş
Merhaba! BYS Charge'a hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?