Skip to content Skip to footer

Wallbox Pulsar +

Wallbox Pulsar +, 22 kWh kapasitesi, Mod 3 teknolojisi, Type 2 konnektörü, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.5-1.6 protokolü ve 400V 32A çıkış gücü ile elektrikli aracınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar. IP54 koruma ile dayanıklı ve kullanıcı dostudur. Wallbox Pulsar +’ı tercih edin, hayata enerji katın!

Kategoriler: , Etiketler: Product ID: 23560

Açıklama

Wallbox Pulsar +

Elektrikli araçlar popülerlik kazandıkça, güvenilir ve verimli elektrikli araç şarj istasyonu altyapısı sağlamanın önemini biliyoruz. Wallbox Pulsar + ile ihtiyaçlarınıza uygun çok sayıda özellik ve avantajdan faydalanabilirsiniz, bu avantajlar ise:

Özellikleri

Wallbox Pulsar +, 22 kWh şarj kapasitesine sahip olup, farklı modellerde ve boyutlardaki elektrikli araçların hızlı şarjını güvenle sağlar. Uzun bekleme sürelerine elveda deyin, Wallbox Pulsar + ile verimli şarj imkanının tadını çıkarın.

Wallbox Pulsar +, elektrikli araç şarjı için uluslararası olarak kabul edilen Mod 3‘ü kullanır. Bu mod, güvenli ve optimize edilmiş güç iletimini sağlar ve sorunsuz bir şarj deneyimini garanti altına alır.

Wallbox Pulsar +, Type 2 konnektörüyle donatılmış olup, her tipten elektrikli araçla geniş bir uyumluluk sağlar. Bu çok yönlü konnektör, kolay ve sorunsuz bağlantı imkânı sunar, böylece her kullanıcı için şarj işlemi oldukça kolaylaşır.

Wallbox Pulsar +’da bir ekran bulunmasa bile, son kullanıcı düşünülerek hazırlanmış tasarımı, kullanım kolaylığı ve basit işlevselliği sislere sunmaktadır. Basit ve net talimatlar ile şarj işlemi sade ve kullanıcı gerçekleşmektedir.

Wallbox Pulsar +, tek bir konnektöre sahip olup, tek bir seferde bir aracın şarj olmasına imkân tanır.

400V 32A çıkış gücüyle Wallbox Pulsar +, güçlü bir şarj performansı sunar. Bu hızlı şarj performansı, sizi hızlı bir şekilde yola geri döndürür.

Wallbox Pulsar +, TCP/IP iletişimini kullanır ve mevcut ağlarla sorunsuz entegrasyon sağlar. Bu ileri iletişim teknolojisi güvenilir ve verimli veri alışverişini sağlarken, şarj deneyimini de güçlendirir.

Wallbox Pulsar +, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.5-1.6 üzerine inşa edilmiştir ve çeşitli şarj yönetim sistemleriyle uyumluluk sağlar. Endüstri standardı olan protokol, sorunsuz bir etkileşim sağlayarak şarj ağlarına kolay entegrasyonu mümkün kılar.

Wallbox Pulsar +, RFID ve/veya özel bir mobil uygulama dahil olmak üzere birden fazla yetkilendirme yöntemini destekler. Switch ya da akıllı telefon hangisini kullanmayı tercih ederseniz edin, Wallbox Pulsar + şarj oturumlarınız için esnek ve güvenli erişim kontrolü sunar. Ayrıca Wallbox Pulsar +’a herhangi bir kredi veya banka kartının temassız özelliğini tanımlayabilir, yetkisiz erişimlere istasyonunuzu kapatabilirsiniz.

Wallbox Pulsar +, CE sertifikalı olup, katı güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretilmiştir. Wallbox Pulsar + üzerinde herhangi bir aksaklık karşısında koruyucu önlem olarak acil stop düğmesi de bulunmaktadır.

Zorlu dış ortam koşullarında bile güvenilir çalışma sağlamak için tasarlanan Wallbox Pulsar +, IP54 sertifikasına sahiptir. Hava koşullarına dayanıklılık, her şartta güvenilir şarj istasyonu işletimi sağlar.

Wallbox Pulsar +, kendinden sabit 5 metre kablo özelliği ile gelip kullanımda esnek yapı sağlamaktadır.

wallbox 22 kw ile hayata enerji kat
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
image rtv 10 copyright
hemen deneyin

Wallbox Pulsar + İle Hayata Enerji Kat

BYS Charge olarak, Wallbox Pulsar + ile verimli şarj, sorunsuz entegrasyon ve kullanıcı dostu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

İlgilinizi Çekebilir

Birbirinden avantajlı ve kaliteli diğer ürünlerimize göz atın:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Wallbox Pulsar +” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünler
Çözümler
Teklif Al
Hizmetler
WhatsApp
WhatsApp ile Bize Ulaş
Merhaba! BYS Charge'a hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?