Skip to content Skip to footer

Circontrol Wallbox

Circontrol Wallbox, 22 kWh kapasitesi, Mod 3 teknolojisi, Type 2 konnektörü, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.6-2.0 protokolü ve 400V 32A çıkış gücü ile elektrikli aracınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj etmenizi sağlar. IP54 koruma ile dayanıklı ve kullanıcı dostudur. Circontrol Wallbox’ı tercih edin, hayata enerji katın!

Kategoriler: , Etiketler: Product ID: 23515

Açıklama

Circontrol Wallbox

Circontrol Wallbox ile elektrikli araç şarj istasyonu deneyiminizi kökten değiştiriyoruz. Circontrol Wallbox sayesinde aşağıdaki özellikler ve avantajlar ile tanışacaksınız:

Özellikleri

Circontrol Wallbox, 22 kWh şarj kapasitesine sahip olup, farklı modellerde ve boyutlardaki elektrikli araçların hızlı şarjını güvenle sağlar. Uzun bekleme sürelerine elveda deyin, Circontrol Wallbox ile verimli şarj imkanının tadını çıkarın.

Circontrol Wallbox, elektrikli araç şarjı için uluslararası olarak kabul edilen Mod 3‘ü kullanır. Bu mod, güvenli ve optimize edilmiş güç iletimini sağlar ve sorunsuz bir şarj deneyimini garanti altına alır.

Circontrol Wallbox, Type 2 konnektörüyle donatılmış olup, her tipten elektrikli araçla geniş bir uyumluluk sağlar. Bu çok yönlü konnektör, kolay ve sorunsuz bağlantı imkânı sunar, böylece her kullanıcı için şarj işlemi oldukça kolaylaşır.

Circontrol Wallbox, kullanıcı dostu bir ekran arayüzüne sahiptir ve şarj durumu, güç çıkışı ve diğer önemli bilgileri anlık olarak sunar. Şarj süreci boyunca kontrolü elinizde tutun.

Circontrol Wallbox, tek bir konnektöre sahip olup, tek bir seferde bir aracın şarj olmasına imkân tanır.

400V 32A çıkış gücüyle Circontrol Wallbox, güçlü bir şarj performansı sunar. Bu hızlı şarj performansı, sizi hızlı bir şekilde yola geri döndürür.

Circontrol Wallbox, TCP/IP iletişimini kullanır ve mevcut ağlarla sorunsuz entegrasyon sağlar. Bu ileri iletişim teknolojisi güvenilir ve verimli veri alışverişini sağlarken, şarj deneyimini de güçlendirir.

Circontrol Wallbox, Open Charge Point Protocol (OCPP) 1.6-2.0 üzerine inşa edilmiştir ve çeşitli şarj yönetim sistemleriyle uyumluluk sağlar. Endüstri standardı olan protokol, sorunsuz bir etkileşim sağlayarak şarj ağlarına kolay entegrasyonu mümkün kılar.

Circontrol Wallbox, RFID ve/veya özel bir mobil uygulama dahil olmak üzere birden fazla yetkilendirme yöntemini destekler. Switch ya da akıllı telefon hangisini kullanmayı tercih ederseniz edin, Circontrol Wallbox şarj oturumlarınız için esnek ve güvenli erişim kontrolü sunar. Ayrıca Circontrol Wallbox’a herhangi bir kredi veya banka kartının temassız özelliğini tanımlayabilir, yetkisiz erişimlere istasyonunuzu kapatabilirsiniz.

Circontrol Wallbox, CE sertifikalı olup, katı güvenlik ve kalite standartlarına uygun üretilmiştir. Circontrol Wallbox üzerinde herhangi bir aksaklık karşısında koruyucu önlem olarak acil stop düğmesi de bulunmaktadır.

Zorlu dış ortam koşullarında bile güvenilir çalışma sağlamak için tasarlanan Circontrol Wallbox, IP54 sertifikasına sahiptir. Hava koşullarına dayanıklılık, her şartta güvenilir şarj istasyonu işletimi sağlar.

Circontrol Wallbox, kendinden sabit 5 metre kablo özelliği ile gelip kullanımda esnek yapı sağlamaktadır.

circontrol wallbox ile hayata enerji kat
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
image rtv 10 copyright
hemen deneyin

Circontrol Wallbox İle Hayata Enerji Kat

BYS Charge olarak, Circontrol Wallbox ile verimli şarj, sorunsuz entegrasyon ve kullanıcı dostu özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

İlgilinizi Çekebilir

Birbirinden avantajlı ve kaliteli diğer ürünlerimize göz atın:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Circontrol Wallbox” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünler
Çözümler
Teklif Al
Hizmetler
WhatsApp
WhatsApp ile Bize Ulaş
Merhaba! BYS Charge'a hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?