Skip to content Skip to footer

Econ DC Ultra Hızlı Şarj İstasyonu

Yenilikçi yapısı ile çığır açan Econ DC Ultra Hızlı Elektrikli Araç Şarj İstasyon, 60 kW’dan 360 kW’ya kadar çeşitlenen güç kapasiteleri ve çift araç şarj edebilme yeteneği ile sadece hızlı değil, aynı zamanda son derece verimli. CCS2 konektörüne sahip her araç için uyumlu ve kullanıcı dostu bir şarj deneyimi sunar.

Kategoriler: , Etiketler: Product ID: 25458

Açıklama

Econ DC Hızlı Şarj İstasyonu

Elektrikli araçlar popülerlik kazandıkça, güvenilir ve verimli elektrikli araç şarj istasyonu altyapısı sağlamanın önemini biliyoruz. Econ DC Hızlı Şarj İstasyonu ile ihtiyaçlarınıza uygun çok sayıda özellik ve avantajdan faydalanabilirsiniz, bu avantajlar ise:

Özellikleri

Elektrikli araçların dünyasında, Econ DC Ultra Hızlı Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, yüksek performans ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. 60 kW’dan 360 kW’a kadar değişen güç seçenekleriyle, CCS2 konektörüne sahip tüm araçlar için mükemmel bir şarj çözümüdür. Bu, sadece şarj süresini kısaltmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcılara esneklik ve rahatlık sağlar.

Econ DC Ultra, aynı anda iki araç şarj edebilme özelliğiyle öne çıkıyor. Bu, özellikle yoğun kullanım alanlarında, şarj istasyonlarının etkin kullanımını maksimize ederken, bekleme süresini azaltır.

Sağlam metal gövde yapısı, dış ortam şartlarına karşı üstün koruma sunarken, güvenilir ve modüler şarj donanımı uzun ömürlü bir performans garanti eder. Gün ışığında bile okunabilir olan dokunmatik ekran, kullanıcı dostu bir arayüz sunar.

Wİ-Fİ, Ethernet ve Bluetooth bağlantı seçenekleriyle, Econ DC Ultra, modern ve akıllı şarj istasyonu ihtiyaçlarını karşılar. OCPP 1.6 uyumluluğu, ticari kullanımlar için ideal bir seçenek haline getirir.

RFID kart okuyucu ile güvenli ve kolay erişim sağlanırken, düşük çalışma gürültüsü, şarj deneyimini daha konforlu hale getirir. Çoklu dil desteği, Türkçe dahil, farklı kullanıcı gruplarına hitap eder.

24 ay garanti ile Econ DC Ultra, sadece kaliteli bir ürün değil, aynı zamanda uzun süreli bir güven ve destek vaad ediyor.

econ ultra hizli arac sarj istasyonu ile hayata enerji kat
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
png dot
image rtv 10 copyright
hemen deneyin

Econ DC Ultra Hızlı Şarj İstasyonu İle Hayata Enerji Kat

Econ DC Ultra, sadece bir şarj istasyonundan daha fazlasını vaat ediyor. Dayanıklı yapısı, çoklu bağlantı seçenekleri ve düşük çalışma gürültüsü ile ideal bir şarj çözümüdür. 24 ay garanti ile desteklenen bu ürün, elektrikli araç sahipleri için akıllı, güvenli ve kullanışlı bir tercih olacaktır. Econ DC Ultra Hızlı Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ile hayata enerji kat!

İlgilinizi Çekebilir

Birbirinden avantajlı ve kaliteli diğer ürünlerimize göz atın:

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Econ DC Ultra Hızlı Şarj İstasyonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürünler
Çözümler
Teklif Al
Hizmetler
WhatsApp
WhatsApp ile Bize Ulaş
Merhaba! BYS Charge'a hoş geldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?